ul. Litewska 11/13, 80-719 Gdańsk

tel.58 305-22-66 fax.58 326-28-68

Kontakt

Formularz kontaktowy

Jeśli masz pytania, zamów kontakt lub napisz wiadomość poprzez poniższy formularz.

Kontakt

Dział obsługi klienta

Jeśli jesteś naszym klientem i masz jakiekolwiek pytanie, jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Pracownik

Anna Zapadka

Specjalista ds. obsługi klienta +(58)326-28-59 anna.zapadka@security.gd.pl
Pracownik

Justyna Roslen

Kierownik działu obsługi Klienta +(58)326-28-58 tel. kom. 882-782-193 justyna.roslen@security.gd.pl
Pracownik

Sebastian Ziółkowski

Specjalista ds. obsługi klienta +(58)326-28-57 tel. kom. 604-461-058 sebastian.ziolkowski@security.gd.pl

Kontakt

Dział handlowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą, ale masz wątpliwości lub pytania, napisz albo zadzwoń do jednego
z naszych Przedstawicieli Handlowych.
Antonowicz Bartłomiej

Bartłomiej Antonowicz

604-781-941 +(58)326-28-77 bartlomiej.antonowicz@security.gd.pl

Pszczółki, Pruszcz Gdański, Orunia Dolna, Kowale, Siedlce, Straszyn, Rokitnica

Bańkowski Ireneusz

Ireneusz Bańkowski

600-399-251 +(58)326-28-73 ireneusz.bankowski@security.gd.pl

Osowa, Banino, Chwaszczyno, Miszewo, Rębiechowo, Kokoszki, Leźno, Czaple, Pępowo

Mateusz Olkiewicz

795-589-760 +(58)326-28-77 mateusz.olkiewicz@security.gd.pl

Chełm, Ujeścisko, Orunia Górna

Marcin Zalewski

882-170-996 +(58)326-28-78 marcin.zalewski@security.gd.pl

Wrzeszcz, Brzeźno, Nowy Port, Stare Miasto, Letnica, Niedźwiednik

Gaweł Tomasz

Tomasz Gaweł

602-649-298 +(58)326-28-77 tomasz.gawel@security.gd.pl

Przymorze, Żabianka, Oliwa, Kiełpino, Karczemki, Otomin, Zaspa, Kokoszki

Pochodaj Marek

Marek Pochodaj

795 589 758 +(58)326-28-77 marek.pochodaj@security.gd.pl

Stogi, Sobieszewo z Przeróbką ,Wyspa Sobieszewska , Przejazdowo, Gm. Cedry, Gm. Suchy Dąb

Pracownik

Bartłomiej Chwirot

608 385 780 +(58)326-28-77 bartlomiej.chwirot@security.gd.pl

Ochrona fizyczna województwo pomorskie i warmińsko-mazurskie

Pracownik

Karina Jurkiewicz

Kierownik Sekretariatu i Administracji +(58)326-28-41 sekretariat@security.gd.pl

Pracownik

Krzysztof Bołądź

Kierownik Działu +(58)326-28-71 tel. kom. 660-425-871 sprzatanie@security.gd.pl
Pracownik

Anna Spychalska

Z-ca Kierownika Działu Usług Porządkowych +(58)326-28-71 tel. kom. 696-043-650 anna.spychalska@security.gd.pl

Pracownik

Magdalena Laskowska

Specjalista ds. zatrudnienia +(58)326-28-64 rekrutacja@security.gd.pl

Pracownik

Jowita Gwoździewicz

Kierownik Działu Kadr +(58)326-28-75 jowita.gwozdziewicz@security.gd.pl
Pracownik

Anna Łuszczyńska

Specjalista ds. kadr +(58)326-28-75 anna.luszczynska@security.gd.pl
Pracownik

Joanna Jaruszewska

Specjalista ds. płac +(58)326 28 48 joanna.jaruszewska@security.gd.pl
Pracownik

Katarzyna Sztukowska

Specjalista ds. płac +(58) 326 28 48 katarzyna.sztukowska@security.gd.pl

Pracownik

Małgorzata Stachowiak

Główna Księgowa +(58)326-28-47 malgorzata.stachowiak@security.gd.pl
Pracownik

Ewa Behmke

Samodzielna Księgowa +(58)326-28-52
Pracownik

Alicja Leszczyńska

Samodzielna Księgowa +(58)326-28-50