e-faktura

Okresy rozliczeniowe.

Proponujemy Państwu możliwość zmiany okresów regulowania należności na: roczne, półroczne lub kwartalne. Pozwoli to na zmniejszenie częstotliwości przesyłania faktur i zaoszczędzi Państwu czas związany z obsługą płatności. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani powyższą zmianą proszę o kontakt z Działem Obsługi Klienta: tel. (58) 326 28 56 do 59, e-mail:

 

e-faktura

Jednym z priorytetów Security Sp. z o.o. jest troska o środowisko naturalne. Możemy je wspólnie chronić zastępując faktury drukowane na papierze, fakturami elektronicznymi przesyłanymi na wskazany adres e-mail. E-faktura jest elektronicznym odpowiednikiem faktury papierowej. Zawiera dokładnie te same dane i ma taką samą wartość prawną jak tradycyjny dokument w formie papierowej. Jej niezwykle istotnym atutem jest łatwość przechowywania, możliwość szybszego jej odszukania i brak opóźnień wynikających z realizacji przesyłki. Korzystanie z e-faktury jest bezpłatne.

Pobierz formularz zgłoszeniowy do e-faktury

Współpraca

Jeśli spodobała Ci się nasza ofarta, zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu. Omówimy Twoje potrzeby i oczekiwania. Wierzymy, że uda nam się nawiązać współpracę.

Firma Security Sp. z o.o. gwarantuje, że dane zebrane poprzez formularz nie będą udostępnione osobom trzecim.